סוזוקי ג'ימני
Suzuki Jimny

סוזוקי ג'ימני

סוזוקי ג'ימני רכב השטח המיתולוגי עכשיו בגירסה חדשה וקשוחה מתמיד.
סוזוקי ג'ימני הוא ג'יפ המספק חוויית נסיעה מהנה בטבע או בעיר. מראה מעודכן וקשוח וביצועים שמשמרים ומחזקים את מאפייני הג'ימני כרכב קטן, קל וייחודי בעל הנעת 4x4 וטכנולוגיית ALLGRIP PRO.

עיצוב

החלל הפנימי מסוגנן בקפידה וכל פרט מותאם לסביבת נהיגה נוחה המאפשרת הפעלה מהירה וקלה המשפרת את יכולות השליטה שלכם. העיצוב הפנימי והפונקציונאלי מעניק לך ולכל יושבי הרכב נוחות מושלמת. כל פרט מיוצר מתוך מחשבה ובצורה מושכת כדי לתמוך בנהיגת שטח רצינית. באור השמש ובאור הירח, על הכביש או בשטח, המחוונים תמיד מוארים כדי להיראות היטב.

ביצועים

הג'ימני מספק חווית נהיגה מאתגרת בעיר ובטבע. בזכות מערכת ה-4X4 עם טכנולוגיית ALLGRIP PRO המאפשרת מעבר בין מצבים במהלך הנהיגה בלחיצת כפתור פשוטה ומימדיו הקטנים יחסית, כל נסיעה בג'ימני מבטיחה רמת ביצועים גבוהה ועבירות מצוינת בשטח עם יעלות בצריכת הדלק. שלדת הסולם הקשיחה והחזקה של הג'ימני שומרת על תחושת היציבות ותחושת נוחות הנסיעה גם בתנאי דרך קשים במיוחד. דרכים רטובות ושלוליות עמוקות רק מוסיפות לריגוש ולהנאה מהנסיעה. אתם מוזמנים ליהנות מהעוצמה שמעבירה תיבת ההילוכים ומהאחיזה המושלמת במעבר מנהיגת כביש לנהיגת שטח.

בטיחות

Suzuki Safety Support היא טכנולוגיה בטיחותית מונעת של סוזוקי המסייעת לנהג להימנע מתאונות ומאפשרת לבצע נסיעות יומיומיות בראש שקט. המערכת מצוידת בחיישנים לזיהוי מצבי בלימה (DSBS)* ומתריעה חזותית וקולית ומפעילה אוטומטית את הבלמים בצורה חלקית או מלאה, בהתאם לסיטואציה. זאת, במטרה למנוע התנגשות או להפחית את הנזק. מאפיינים אחרים כוללים התראה על סטייה מנתיב* המסייעת לנהג להישאר ערני, וכן החלפה אוטומטית של אורות גבוהים לאור דרך כשהמערכת מזהה רכב הנוסע מלפנים. * כל אחת ממערכות אלו פועלת באופן שונה במהירויות רכב שונות ובתנאי דרך שונים.

גלריה

וידאו

מדדי זיהום

גלילה למעלה