סוזוקי ויטארה טורבו
Suzuki Vitara Turbo

סוזוקי ויטארה טורבו

סוזוקי ויטארה מגיעה עם מראה חדשני ואלגנטי וכוללת מערכות מולטימדיה עם מסך גדול וחיווי קולי בעברית על מגוון השימוש שלה.

כך שמהסוזוקי ויטארה תוכלו לחייג, להפעיל את הרדיו או הנגן או להפעיל את הניווט בצורה בטוחה ללא כל צורך בהורדת הידיים מההגה.

אין ספק שגולת הכותרת בויטארה הם מנועי הטורבו עם הזרקה ישירה ומגדש טורבו. המנוע פותח במיוחד להיות ידידותי יותר לסביבה, מבלי להתפשר על הביצועים של הסוזוקי ויטארה טורבו.

אז זה הזמן להכין את עצמכם למראה חיצוני המשדר עוצמה ואנרגיה, בהשראת הסגנון הנועז של הויטארה – אין ספק שעם סוזוקי ויטארה טורבו אתם הולכים לגנוב את ההצגה בכל מקום שאליו תגיעו.

עיצוב

בשטח פתוח, בכבישים בין עירוניים או בכל דרך שתבחר, הויטארה טורבו תעניק לך תחושת חופש, סיפוק והנאה. המנוע בעל ביצועים גמישים, תיבת ההילוכים אוטומטית חדשה ושאר רכיבי מערכת ההינע פועלים בהתאמה מקסימלית כדי לספק ביצועים מעולים לצד צריכת דלק חסכונית במיוחד. הרכיבים השונים תומכים זה בזה ומשלימים זה את זה לקבלת חבילת ביצועים כוללת, עם דגש על עוצמה או ביצועים ספורטיביים לנהיגה חוויתית יותר, בתנאי שטח ומזג האוויר הכי מאתגרים שיש, עתירי מומנט ויעילים. הויטארה טורבו מעניקה אחיזה מושלמת בכל תנאי הדרך. טכנולוגיית ALLGRIP 4X4 ייחודית המשלבת ארבעה מצבים לבחירת הנהג – Auto ,Lock ,Sport ו- Snow ומערכות בטיחות מתוחכמות נוספות שלה הופכות את הנהיגה לתענוג צרוף והנאה נטולת מאמץ אחורי ההגה (SUV), מתודלקת בגנים האמיתיים של רכבי השטח בתוספת אחיזה מירבית בכל רגע. בקרת ירידה במורד בדגם ALLGRIP 4X4, כאשר הרכב נוסע במורד מדרון תלול, בקרת הירידה מפעילה את הבלמים באופן אוטומטי ושומרת על מהירות נמוכה, על מנת לאפשר ריכוז בפעולות ההיגוי, ומערכת זינוק בעלייה המסייעת להתחיל לנסוע בעלייה ביתר קלות על ידי כך שמונעת התדרדרות לאחור במשך שתי שניות בזמן שהנהג מרפה מדוושת הבלם כדי ללחוץ לדוושת ההאצה מאפשרים חויית נהיגה מהנה במיוחד.

ביצועים

הויטארה טורבו מציעה חלל פנים שבו תוכל למצוא כל כפתור, מתג ובורר במקומם הטבעי. תיהנה מחלל פנים שאף פעם לא ממש תרצה לעזוב.

בטיחות

הויטארה משלבת כסטנדרט טכנולוגיות עתירות ביצועים ומערכות בטיחות מתקדמות ביותר ביניהן: 6 כריות אוויר, מערכת בקרת יציבות ESP , מערכת ניטור לחץ אוויר בצמיגים בקרת זינוק בעלייה ומרכב בעל קשיחות גבוהה ומשקל נמוך. ESP הוא סימן מסחרי רשום של Daimler AG

גלריה

וידאו

מדדי זיהום

גלילה למעלה